Soutěž jednotlivců

D1
Poř. Jméno (tým) St. č. Kat. Poř. Kat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 14 15 Bodů Ztráta
1 Vyplel Jakub (Author Team Stupno) 330 B 1 135 150 150 150 145 145 138 156 165 160 136 150 1509
2 Vodák Martin (Axon Sport Team) 308 B 2 141 145 141 138 138 150 160 160 165 150 141 134 1491 -18
3 Vlk Karel (CK Kramolín) 309 B 3 138 138 136 132 141 153 156 156 145 138 1433 -76
4 Mikulášek Michal (CK Kramolín) 318 B 4 132 130 133 134 132 148 151 151 138 136 133 1388 -121
5 Vyleta Radek (CK Kramolín) 316 B 5 133 141 138 131 141 136 135 151 141 135 1382 -127
6 Tančouz Ondřej (CK Kramolín) 307 B 6 130 130 131 127 132 133 131 145 134 132 1325 -184
7 Šubrt Jan (Axon Sport Team) 208 A 1 145 145 141 134 150 150 141 135 150 1291 -218
8 Svoboda Vladimír (CK Kramolín) 320 B 7 136 132 136 134 135 150 145 145 1113 -396
9 Hrach Martin (Axon Sport Team) 305 B 8 134 135 134 136 147 138 141 965 -544
10 Čechura Petr (Axon Sport Team) 306 B 9 150 133 133 135 149 136 836 -673
11 Čechura Ondřej (Axon Sport Team) 312 B 10 131 138 136 153 153 711 -798
12 Zítek Tomáš (KOVO BELFÍN Cyklo Team) 321 B 11 133 135 129 133 135 665 -844
13 Elsnic Petr (Elsnic team) 205 A 2 132 134 134 146 546 -963
14 Mráz Luděk (Cykloservis Malát) 204 A 3 130 132 130 131 523 -986
15 Bouška Vladimír (CK Kramolín) 303 B 12 136 145 145 426 -1083
16 Opava Daniel (CK Kramolín) 106 J 1 131 128 144 403 -1106
17 Morgenstein Libor (Cyklisti Českého Lesa) 319 B 13 135 165 300 -1209
18 Chod Libor (Axon Sport Team) 310 B 14 134 134 -1375
19 Rankine Andrew (Rankine team) 207 A 4 0 -1509
19 Andrle Radek (COPR Přeštice) 313 B 15 0 -1509
19 Dyrczyk Jan (CK Kramolín) 317 B 15 0 -1509
19 Černý Radek (Cyklo ATOM) 322 B 15 0 -1509
19 Choc Pavel (Author Team Stupno) 105 J 2 0 -1509
D2
Poř. Jméno (tým) St. č. Kat. Poř. Kat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 14 15 Bodů Ztráta
1 Voráček Jiří (CK Kramolín) 423 C 1 131 150 136 150 145 150 145 165 156 165 145 129 1507
2 Ackermann Kamil (Axon Sport Team) 401 C 2 136 138 150 145 136 138 135 151 160 160 136 150 141 1469 -38
3 Halamka Jiří (CK Kramolín) 503 D 1 135 134 135 138 135 135 150 156 160 165 150 141 116 1465 -42
4 Ježek Kamil (CK Kramolín) 510 D 2 138 145 141 135 138 134 153 165 160 141 145 1461 -46
5 Belfín Jiří (KOVO BELFÍN Cyklo Team) 402 C 3 145 136 145 136 141 145 134 150 165 156 133 138 135 1457 -50
6 Löbl Richard (Axon Sport Team) 419 C 4 141 133 134 134 136 160 151 150 135 134 145 1420 -87
7 Dvořák Karel (KOVO BELFÍN Cyklo Team) 417 C 5 150 135 138 132 133 138 147 153 151 132 135 138 1418 -89
8 Kopáč Pavel (Axon Sport Team) 502 D 3 133 141 133 141 150 141 141 149 134 136 1399 -108
9 Randová Iveta (CK Kramolín) 1 Z 1 125 127 127 126 128 126 125 143 165 165 127 127 124 1361 -146
10 Majer Karel (CK Kramolín) 601 E 1 124 121 121 129 128 126 138 165 165 129 125 1350 -157
11 Matoušek Bohumil (CK Kramolín) 407 C 6 129 130 132 130 133 132 132 146 149 131 132 131 1348 -159
12 Plánička Jarda (KOVO BELFÍN Cyklo Team) 403 C 7 130 126 126 125 130 129 130 145 148 149 125 131 129 1347 -160
13 Petrle Pavel (Axon Sport Team) 702 F 1 109 122 127 124 122 140 165 165 124 126 128 1343 -164
14 Zelený Jarda (KOVO BELFÍN Cyklo Team) 514 D 4 132 118 124 127 126 125 124 142 156 153 128 127 1340 -167
15 Smáha Karel (Cykloservis Malát) 504 D 5 123 129 124 131 130 127 153 156 130 130 1333 -174
16 Šrejma Marek (Axon Sport Team Extra) 413 C 8 121 123 123 132 131 131 141 147 148 130 1327 -180
17 Šefl Josef (Axon Sport Team) 603 E 2 118 112 117 113 124 123 117 135 160 160 121 123 1298 -209
18 Šíma Miroslav (CK Kramolín) 505 D 6 124 125 128 117 117 139 150 151 122 122 1295 -212
19 Malát Jan (Cykloservis Malát) 410 C 9 122 117 120 119 122 120 134 146 147 123 124 1277 -230
20 Šrejma Jiří (Axon Sport Team Extra) 703 F 2 108 114 111 121 119 116 131 160 160 121 119 1272 -235
21 Brejcha Petr (CK Kramolín) 424 C 10 115 114 122 116 122 118 133 145 145 119 128 1263 -244
22 Růta Josef (Axon Sport Team) 420 C 11 131 133 148 150 153 138 133 136 1122 -385
23 Švajcr Miroslav (CK Kramolín) 506 D 7 116 116 119 115 120 132 151 150 1019 -488
24 Kalousek Josef (Cykloservis Malát) 602 E 3 120 123 121 123 136 126 123 126 998 -509
25 Carik Dan (Cykloservis Malát) 404 C 12 110 116 118 119 144 146 118 122 993 -514
26 Lacina Jiří (CK Kramolín) 604 E 4 123 107 115 110 115 120 119 120 929 -578
27 Neščák Ján (Cykloservis Malát) 512 D 8 111 119 116 113 129 118 117 823 -684
28 Penz Radek (Penz team) 425 C 13 132 131 133 134 138 150 818 -689
29 Vyletová Lenka (CK Kramolín) 5 Z 2 114 109 112 120 118 114 128 815 -692
30 Šimon Milan (Cykloservis Malát) 610 E 5 106 118 115 108 125 110 112 794 -713
31 Jůza Miloslav (Cykloservis Malát) 606 E 6 104 108 107 110 126 112 115 782 -725
32 Vrana Jiri (CK Vinohradské šlapky) 405 C 14 117 114 109 112 127 120 699 -808
33 Černý Antonín (Kola Šilhavý) 701 F 3 107 106 109 117 113 114 666 -841
34 Vlček Pavel (KOVO BELFÍN Cyklo Team) 518 D 9 128 130 128 129 133 648 -859
35 Kobylka Petr (CK STAVMAL Klatovy) 613 E 7 119 111 110 130 121 591 -916
36 Honomichl Vladimír (Kola Šilhavý) 608 E 8 106 108 111 115 117 557 -950
37 Korous Tomáš (Axon Sport Team Extra) 408 C 15 121 120 121 144 506 -1001
38 Vorel Miroslav (Axon Sport Team Extra) 409 C 16 113 125 114 111 463 -1044
39 Nauš Jindřich (Cykloservis Malát) 612 E 9 105 112 116 118 451 -1056
40 Janko Emil (Axon Sport Team) 516 D 10 129 131 134 394 -1113
41 Sokol Martin (Axon Sport Team Extra) 421 C 17 127 128 132 387 -1120
42 Kubrová Ida (Axon Sport Team) 7 Z 3 120 119 137 376 -1131
43 Hlavatý Bohuslav (Cykloservex-Medila) 615 E 10 115 118 125 358 -1149
44 Bouda Pavel (Axon Sport Team Extra) 620 E 11 125 127 252 -1255
45 Bauer Tomáš (CK Kramolín) 416 C 18 126 122 248 -1259
46 Nauš Karel (Cykloservis Malát) 605 E 12 114 113 227 -1280
47 Kroužecký Aleš (Cyklotrenink.com) 418 C 19 134 134 -1373
48 Mandaus Jiří (LAPIERRE SWEEP) 616 E 13 129 129 -1378
49 Soušek Karel (CK Vinohradské šlapky) 412 C 20 128 128 -1379
50 Dyntarová Petra (Axon Sport Team) 8 Z 4 111 111 -1396
51 Šubrt Vítězslav (ABS) 704 F 4 103 103 -1404
52 Janda Tomáš (COPR Přeštice) 411 C 21 0 -1507
52 Kubala František (Kubala team) 426 C 21 0 -1507
52 Henig Jan (Axon Sport Team) 509 D 11 0 -1507
52 Čermák Petr (Axon Sport Team) 515 D 11 0 -1507
52 Vacík Karel (CK Kramolín) 517 D 11 0 -1507
52 Martinovský Josef (Axon Sport Team) 511 D 11 0 -1507
52 Kubalík Ladislav (Cykloservex-Medila) 614 E 14 0 -1507
52 Hradecká Ľubica (Axon Sport Team) 2 Z 5 0 -1507
52 Vokounová Lucie (Axon Sport Team Extra) 4 Z 5 0 -1507
52 Žídeková Jana (Cyklotrenink.com) 6 Z 5 0 -1507